Atrakcyjne płytki drewnopodobne

Współczesne mieszkanie urządzone jest w nowoczesnym stylu, elegancko wykończone, wzbogacone wyłącznie subtelnymi dekoracjami. Wszystko to jest zapewne możliwe ze względu na materiały, jakie dostępne są na dzisiejszym rynku. Wykonawcy mogą stworzyć trwałą i atrakcyjną podłogę, wykorzystując do tego celu płytki o nieprzeciętnych wzorach i zdobieniach. Godnym polecenia materiałem służącym do wykończenia podłogi są płytki cisa ceramiche my wood. Zaliczane są do jednej z najnowszych kolekcji włoskiego producenta.

Wyróżniają się niebywałą jakością, atrakcyjnym stylem i łatwością w montażu. Dostępne w różnych kolorach idealnie pasują do wszystkich pomieszczeń, mając tu na myśli kuchnie, salony, korytarze oraz pomieszczenia komercyjne. Spoglądając na podłogę wykonaną z użyciem danego materiału, można mieć wrażenie, jakby została wyłożona panelami i to tymi z najwyższej półki. Są to jednak drewnopodobne płytki, które nie ulegają ścieraniu się, nie blakną i nie niszczą pod wpływem wilgoci.

Tak atrakcyjne płytki są w dodatku mrozoodporne, więc nadają się do pomieszczeń, w których nie ma ogrzewania. Można je bez problemu zastosować na balkonach i tarasach. Wykończona już powierzchnia pasuje do różnych kolorów ścian, a także do mebli wykonanych w nowoczesnym stylu. Zachowując tę samą podłogę, można niejednokrotnie zmieniać wystrój wnętrza, nie przyczyniając się tym sposobem do utraty pożądanego efektu. Decydując się na ten rodzaj podłogi, nie trzeba wnosić do pomieszczenia dodatkowych dekoracji.  Kolekcja płytek o których mowa znajduje się na stronie

  Urbanistyka