Łóżeczko niemowlęce na kółkach – sen inaczej

Dziesiątki przejechanych kilometrów w poszukiwaniu idealnego salonu meblowego, który spełni Twoje oczekiwania względem urządzania dziecięcego pokoju? Okres oczekiwania na malca bywa bardzo intensywny, bowiem jako rodzice chcemy mu zapewnić wszystko, aby odnalazł się w nowej dla niego rzeczywistości. Mebel, który podbija serca coraz większej ilości świeżo upieczonych rodziców to łóżeczko na kółkach.

 

Łóżeczko dziecięce na kółkach  – Taka jakość tylko tutaj

Chciałbyś zobaczyć jak się prezentuje? Zapraszamy w progi sklepów Pinio, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta: https://www.pinio.com.pl/meble/lozeczko-dostawka-89×50-cm-materac-89×50-cm-ploza-kolka/. Znajdziesz tutaj łóżeczko dziecięce na kółkach wykonane z bardzo trwałych materiałów, zapewniających długofalowe użytkowanie z ciągłym zachowaniem pierwotnego wyglądu mebla.

 

Łóżeczko przystawka – solidność

Łóżeczko przystawka skonstruowano z płyty MDF, którą pomalowano ochronną warstwą lakieru. Szczebelki natomiast wykonane zostały z drewna bukowego, a leżysko to płyta laminowana. Drewno zostało zabezpieczone w sposób, umożliwiający mu proces swobodnego oddychania. Mebel ten dostajesz w kompletnym zestawie, co oznacza, że nie musisz kupować żadnych dodatkowych elementów. Materac, kółka, płozę i jej blokadę zapewnia nasz producent.

 

Łóżeczko niemowlęce na kółkach – na różne sposoby

Łóżeczko niemowlęce na kółkach nie ogranicza dalszego aranżowania dziecięcego pokoju, ponieważ jest niewielkie, a mimo to praktyczne. Jego wymiary to 88 cm długości i 45 cm szerokości. Co ważne, posiada aż 7 możliwych ustawień wysokości stelaża, co ułatwi Ci korzystanie z niego!

  Style